Biały wystrój wnętrz – świetne pomysły na białą łazienkę

 

Biel jest kolorem dominującym, jeśli chodzi o wystrój wnętrz domowych; jednak, jak wie wielu właścicieli domów, cała biała łazienka może szybko stać się nudna. Ten neutralny odcień to bezpieczny wybór, jeśli chodzi o dekorowanie, ale nie chcesz, aby określał osobowość Twojej łazienki. Niezależnie od tego, czy działasz z niewielkim budżetem, czy chcesz całkowicie wyremontować swoją łazienkę, istnieje kilka opcji dekoracyjnych, które musisz wybrać, aby poprawić wygląd swojej łazienki bez uszczerbku dla jej biało-białej kolorystyki.

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę kolor ścian. Nawet w całkowicie białej łazience architekt wnętrz ściany nie muszą być pomalowane na jasną biel. Kolor biały jest faktycznie dostępny w wielu różnych odcieniach, od mroźnego do kremowego. Możesz rozważyć pomalowanie sufitu w tym samym odcieniu co ściany, aby stworzyć przytulne wrażenie przebywania w „kokonie”. Podobnie możesz użyć tynku weneckiego na ścianach łazienki, aby stworzyć interesujący wizualnie element.

Dobrze dobrane, miękkie meble będą koniecznością w Twojej całkowicie białej łazience. Wiklina to popularny materiał na meble łazienkowe, dostępny w wielu odcieniach bieli i ziemi. Podobnie powinieneś szukać dekoracji okien, ręczników kąpielowych i dywaników, które są wykonane z miękkich i przewiewnych materiałów. Możesz nawet poszukać dywaników wykonanych z tkanego bambusa, aby wprowadzić więcej tekstury do łazienki. Miękkie, ziemiste odcienie dywanów będą ładnie uzupełniać biały wystrój Twojej łazienki.

Czy wiesz, że płytki w Twojej łazience mogą być wykorzystane do wprowadzenia elementów interesujących wizualnie w biało-białej łazience? Urządzając biało-białą łazienkę, nie musisz szukać subtelnych białych lub prostokątnych płytek. Zamiast tego spróbuj poszukać nieprzezroczystych białych lub szklanych płytek. Płytki lustrzane można również wykorzystać do stworzenia ciekawego backsplashu, obramowania lustra lub stworzenia ciekawego otoczenia wanny. Odblaskowe powierzchnie tych płytek sprawią, że łazienka wyda się większa niż jest w rzeczywistości.

Żadna łazienka nie byłaby kompletna bez odrobiny Twojego osobistego stylu. Możesz dodać osobiste akcenty do biało-białej łazienki, używając dekoracyjnego szkła, plecionych koszy w kolorach ziemi lub dodając do łazienki żywe rośliny. W szczególności storczyki są idealnymi roślinami do łazienki, ponieważ rozwijają się dzięki wilgoci panującej w tym środowisku, a popowy kolor, jaki zapewniają, nie będzie konkurował z biało-białym wystrojem łazienki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Proudly powered by WordPress | Theme: Looks Blog by Crimson Themes.